Hotel Turquesa Playa
Hotel Turquesa Playa
Výhody nabídky
- rodinná dovolená
- animace pro děti i dospělé
- hotel v blízkosti pláže
- v blízkosti centra Puerto de la Cruz
Hotel Turquesa Playa Kód: TFSTURQ Kanárské ostrovy \ Tenerife
Na jedné straně hory, na druhé straně oceán - malebné umístění hotelu je ideální scenérie pro dovolenou. Hosté mohou využívat 2 bazény. 1 velký pro dospělé a 1 pro děti nebo relaxovat na pár kroků vzdálené pláži. Hotel je chválen pro svou pestrou kuchyni a vlídnou a profesionální obsluhu. Doporučuje se jako základ pro objevování okolí, nachází se nedaleko jezera Lago Martianez a Loro Parku.
v hotelové čtvrti, asi 1 km od centra PUERTO DE LA CRUZ, asi 250 m od nejbližších obchodů a barů, asi 1 km od náměstí Plaza del Charco - historické části Puerto de la Cruz, asi 1 km od zoobotanického parku Loro Park, asi 2 km od bazénového komplexu Lago Martianez, asi 3 km od botanické zahrady Jardin Botanico, asi 40 km od hlavního města Tenerife Santa Cruz de Tenerife; asi 90 km od letiště Reina Sofia; autobusová zastávka asi 100 m od hotelu (Santa Cruz de Tenerife).
Playa Jardin, veřejná, písčitá, tmavý písek, s jemným zlatým pískem, pozvolný vstup do moře, cca 200 m od hotelu, na pláž chodníkem, slunečníky a lehátka na pláži za poplatek (cca 12 EUR/sada).
4hvězdičkový, postavený v roce 1996, zrekonstruovaný v roce 2002, 2 budovy: hlavní budova - místností, boční - apartmány, 350 pokojů, 5 podlaží, 2 výtahy, prostorná vstupní hala, 24h recepce, restaurace Punta Brava – jídla formou bufetu, místní a mezinárodní kuchyně, 3 bary: 1 u bazénu; obchod se suvenýry, směnárna; kongresové centrum; terasa s výhledem na moře; za poplatek: internetový koutek, bezdrátový internet, trezor na recepci, kadeřnictví, půjčovna aut; zařízení pro hosty s omezenou mobilitou; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express.
standardní: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky), cca 26 m², dobře udržovaný, klimatizovaný (ve vyznačených hodinách), koupelna (vana nebo sprcha, wc); za poplatek: bezdrátový internet, lednice (na vyžádání), trezor, minibar; dětská postýlka zdarma do 2 let na vyžádání před příjezdem; balkón nebo terasa (stůl a židle); pokoj s výhledem na moře za příplatek.
bazén (otevřeno: 2.4.2018 - 03.7.2018. bazén uzavřený z důvodu rekonstrukce; v této době mohou hosté zdarma využívat krytý bazén ve wellness centru a bezplatný plážový servis na pláži Playa Jardin; kromě toho bezplatný transfer do bazénu ve vzdáleném cca 500 m hotelu Diamante Suites a do komplexu bazénů Lago Martianez), nepravidelný tvar, sladká voda, brouzdaliště, slunečníky a lehátka; stolní tenis (kauce), minigolf; dětské hřiště a herna, mini klub (4-12 let), animace pro dospělé a děti, živá hudba, diskotéka; za poplatek: posilovna, squash, kulečník, lázeňské centrum: krytý bazén, sladká voda, cca 50 m², vířivka, finská sauna, masáže; externí nabídka: tenisový kurt cca 150 m od hotelu.
• transfer letiště-hotel-letiště: vozidlo určené pro přepravu osob se zdravotním postižením (na vyžádání)
Pokoj (na vyžádání)
0034/922371308, www.gemaplayahoteles.com
Kanárské ostrovy — Tenerife
Zářící na slunci písek, intenzivně zelené palmy, zasněžený vrcholek sopky Teide, barevní papoušci v Loro parku – to jsou ikony Tenerife, zaslíbené země turistů z celého světa, kde dovolená trvá celý rok. V zemi věčné pohody je vždy čas na zábavu a relaxaci a unikátní ostrovní klima umožňuje plně využívat zajímavostí Ostrova věčného jara.
POLOHA: v hotelové čtvrti, asi 1 km od centra PUERTO DE LA CRUZ, asi 250 m od nejbližších obchodů a barů, asi 1 km od náměstí Plaza del Charco - historické části Puerto de la Cruz, asi 1 km od zoobotanického parku Loro Park, asi 2 km od bazénového komplexu Lago Martianez, asi 3 km od botanické zahrady Jardin Botanico, asi 40 km od hlavního města Tenerife Santa Cruz de Tenerife; asi 90 km od letiště Reina Sofia; autobusová zastávka asi 100 m od hotelu (Santa Cruz de Tenerife).
PLÁŽ: Playa Jardin, veřejná, písčitá, tmavý písek, s jemným zlatým pískem, pozvolný vstup do moře, cca 200 m od hotelu, na pláž chodníkem, slunečníky a lehátka na pláži za poplatek (cca 12 EUR/sada).
HOTEL: 4hvězdičkový, postavený v roce 1996, zrekonstruovaný v roce 2002, 2 budovy: hlavní budova - místností, boční - apartmány, 350 pokojů, 5 podlaží, 2 výtahy, prostorná vstupní hala, 24h recepce, restaurace Punta Brava – jídla formou bufetu, místní a mezinárodní kuchyně, 3 bary: 1 u bazénu; obchod se suvenýry, směnárna; kongresové centrum; terasa s výhledem na moře; za poplatek: internetový koutek, bezdrátový internet, trezor na recepci, kadeřnictví, půjčovna aut; zařízení pro hosty s omezenou mobilitou; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express.
POKOJ:standardní: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky), cca 26 m², dobře udržovaný, klimatizovaný (ve vyznačených hodinách), koupelna (vana nebo sprcha, wc); za poplatek: bezdrátový internet, lednice (na vyžádání), trezor, minibar; dětská postýlka zdarma do 2 let na vyžádání před příjezdem; balkón nebo terasa (stůl a židle); pokoj s výhledem na moře za příplatek.
SPORT A ZÁBAVA: bazén (otevřeno: 2.4.2018 - 03.7.2018. bazén uzavřený z důvodu rekonstrukce; v této době mohou hosté zdarma využívat krytý bazén ve wellness centru a bezplatný plážový servis na pláži Playa Jardin; kromě toho bezplatný transfer do bazénu ve vzdáleném cca 500 m hotelu Diamante Suites a do komplexu bazénů Lago Martianez), nepravidelný tvar, sladká voda, brouzdaliště, slunečníky a lehátka; stolní tenis (kauce), minigolf; dětské hřiště a herna, mini klub (4-12 let), animace pro dospělé a děti, živá hudba, diskotéka; za poplatek: posilovna, squash, kulečník, lázeňské centrum: krytý bazén, sladká voda, cca 50 m², vířivka, finská sauna, masáže; externí nabídka: tenisový kurt cca 150 m od hotelu.
VHODNÉ PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM: • transfer letiště-hotel-letiště: vozidlo určené pro přepravu osob se zdravotním postižením (na vyžádání)
Pokoj (na vyžádání)
KONTAKT: 0034/922371308, www.gemaplayahoteles.com
Praktické informace
Wycieczki dostępne na miejscu
Gran Tour z jihu ostrova — výlet začíná majestátním výhledem na slavné útesy Los Gigantes. Dále trasa vede k Icod de los Vinos, kde si můžete vychutnat věčný strom Drago a jeho purpurové šťávy, které se používaly k barvení královských rób. Zastávka na vyhlídce nedaleko Garachico - městečka částečně zaplaveného lávou. Následně transfer do údolí Orotavy s nádherným výhledem. Na programu dále obdivování měsíční krajiny - přeprava do Národního parku Teide. Nad parkem se tyčí sopka Teide - nejvyšší hora Španělska (3718 m n.m.). Oběd, volno nebo výjezd lanovkou na vrchol Teide. Návrat do hotelu podél západní strany parku. Celodenní výlet. Cena - cca 57 EUR.
Gran Tour z okolí Los Gigantes — výlet začíná majestátním výhledem na slavné útesy Los Gigantes. Dále trasa vede k Icod de los Vinos, kde si můžete vychutnat věčný strom Drago a jeho purpurové šťávy, které se používaly k barvení královských rób. Zastávka na vyhlídce nedaleko Garachico - městečka částečně zaplaveného lávou. Následně transfer do údolí Orotavy s nádherným výhledem. Na programu dále obdivování měsíční krajiny - přeprava do Národního parku Teide. Nad parkem se tyčí sopka Teide - nejvyšší hora Španělska (3718 m n.m.). Oběd, volno nebo výjezd lanovkou na vrchol Teide. Návrat do hotelu podél západní strany parku. Celodenní výlet. Cena - cca 56 EUR.
Gran Tour ze severu ostrova — trasa začíná v Icod de los Vinos, kde můžete obdivovat věčný strom Drago, jehož purpurové šťávy se používaly k barvení královských rób. Zastávka na vyhlídce nedaleko Garachico - městečka částečně zaplaveného lávou. Následně majestátní výhled na slavné útesy Los Gigantes. Dále na programu obdivování měsíční krajiny - přeprava do Národního parku Teide podél jeho západní strany. Nad parkem se tyčí sopka Teide - nejvyšší hora Španělska (3718 m n.m.). Oběd, volno nebo výjezd lanovkou na vrchol Teide. Na závěr transfer do údolí Orotavy s nádhernou vyhlídkou. Celodenní výlet. Cena - cca 57 EUR.
Loro park — zoologicko-botanický o rozloze 13 tisíc. km² lžící na severu ostrova je největší na Kanárských ostrovech a jeden z největších v Evropě. Mimořádné bohatství květin a četné druhy exotické vegetace z něho dělají opravdovou rajskou zahradu. Můžete zde pozorovat jedinečnou a jednu z největších světových sbírek mnohobarevných papoušků. Nezapomenutelný dojem zanechají také působivé ukázky dovedností delfínů, papoušků, lachtanů a obrovských kosatek, které mají největší a nejmodernější akvárium na světě. V parku žijí také plameňáci, krokodýli, gorily a tygři. Neobvyklou atrakcí je také „Planeta tučňáků”, kde ptáci žijí v dokonale obnovené arktické krajině. Park je jednou z největších turistických atrakcí ostrova. Celodenní výlet. Cena pro hosty na jihu ostrova - cca 53 EUR.
Plavba na La Gomeru — divoký, zelený, nejvíce nevyzpytatelný ostrov souostroví, o rozloze pouze 379 km². Cesta trajektem z Tenerife do San Sebastian, hlavního města La Gomery, kde se dochovaly památky z dob návštěvy Kryštofa Kolumba. Přejezd do centra ostrova, kde můžete obdivovat starý les v Národním parku Garajonay. Lesy Gomery jsou na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Oběd v restauraci a ukázka jedinečného piskacího jazyka. Celodenní výlet. Cena pro hosty na jihu ostrova - cca 75 EUR (zahrnuje oběd), pro hosty na severu ostrova - cca 85 EUR (zahrnuje oběd).
La Gomera - Jeep Safari — La Gomera z naprosto jiné perspektivy. Cesta trajektem z Tenerife do San Sebastian, hlavního města La Gomery, kde se dochovaly památky z dob návštěvy Kryštofa Kolumba. Následně přesednutí do aut 4x4 na vzrušující Jeep Safari! Přejezd do centra ostrova, kde můžete obdivovat starý les v Národním parku Garajonay. Lesy La Gomery jsou na seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Malebné krajiny, kouzelné vesničky, ukázka hvízdaného jazyka, to jsou některé z mnoha atrakcí výletu. Návrat trajektem na Tenerife. Cena - cca 92 EUR z jihu ostrova, cca 97 EUR ze severu ostrova (zahrnuje oběd).
Trekking v rokli Masca — výprava začíná v malebné vesničce Masca, která se nachází mezi působivými sopečnými kopci stoupajícími do výšky cca 600 m n. m. Trasa trekkingu vede podél rokle a končí nad oceánem, u vchodu do rokle (vzdálenost cca 8 km). Krátký odpočinek na temné, sopečné pláži a plavba do Puerto Santiago s proplutím vedle známého útesů Los Gigantes. Půldenní výlet. Cena pro hosty na severu ostrova - cca 51 EUR, pro hosty z okolí Playa La Arena - cca 38 EUR, pro hosty z oblasti Playa de las Americas/Costa Adeje - cca 46 EUR, (zahrnuje občerstvení a minerální vodu).
Plavba katamaránem — unikátní plavba pohodlným katamaránem. Expedice ve stopách velryb a delfínů žijících ve vodách u pobřeží Tenerife. Zastávka v jedné z překrásných zátok, čas na koupání a šnorchlování. Půldenní výlet. Cena pro hosty na severu ostrova - cca 62 EUR (zahrnuje oběd); pro hosty z okolí Playa la Arena/Los Gigantes - cca 43 EUR (zahrnuje oběd); pro hosty z Playa Las Americas/Costa Adeje - cca 41 EUR (zahrnuje oběd).
Ponorka — neobvyklá cesta na dno Atlantského oceánu na palubě ponorky. V hloubce cca 20 m můžete obdivovat podmořský svět oceánu: rybí hejna, zajímavé skalní útvary a vrak lodi. Úžasný dojem zanechají rejnoci, kteří krmeni potápěčem připlují k oknu lodi. Loď je klimatizovaná a prostorná a cesta bezpečná. Půldenní výlet. Cena - cca 53 EUR.
Potápění — potápění v polském potápěčském centru, pod vedením profesionálního trenéra - možnost prozkoumat ohromující podmořský svět. Atrakce pro začátečníky i pokročilé. Pro potápěče s certifikáty možnost potápění v zajímavých místech (vraky, jeskyně). Cena - cca 65 EUR; DSD Objev potápění (první kurz PADI) - jednodenní kurz zakončený vydáním certifikátu - cca 99 EUR.
Siam Park — výlet do nejnovějšího a největšího vodního parku na Tenerife. Umístěný v rozsáhlém areálu obklopeném zelení, zaručuje nezapomenutelnou zábavu pro celou rodinu! Pro nejodvážnější byla zde připravena mimo jiné, 28-metrová, téměř svislá skluzavka Tower of Power, a také skluzavky Volcano a Dragon, které také zajistí nezapomenutelný zážitek. Pro ty, kteří touží relaxaci, čeká rafting na Mai Thai River a blažené lenošení na krásné umělé pláži s bílým pískem, přiléhající k obrovskému bazénu s několikametrovou vlnou. Cena - cca 37 EUR (zahrnuje vstupenku) Přístup do parku bezplatným autobusem z jihu ostrova, ze severu ostrova doprava na vlastní pěst.
Siam Park a Loro Park — dva nejslavnější zábavní parky na Kanárských ostrovech jsou úžasnou volbou pro rodinné dobrodružství! Na severu ostrova ležící zoologicko-botanický Loro Park má rozlohu 13 ha, což z něj činí největší zařízení tohoto typu na Kanárských ostrovech a jedno z největších v Evropě. V této skutečné rajské zahradě můžete obdivovat nevídané bohatství květů a mnohé druhy exotické flóry, a také pozorovat unikátní, jedny z největších na světě, hejna různobarevných papoušků. Děti budou nadšené ze sledování vystoupení dovedností delfínů, papoušků, lachtanů a obrovských kosatek žijících v největším a nejmodernějším akváriu na světě. V parku žijí také plameňáci, krokodýli, gorily a tygři. Neobvyklou atrakcí je také „Planeta tučňáků”, kde ptáci žijí v dokonale obnovené arktické krajině. Park je jednou z největších turistických atrakcí ostrova. Siam Park - nejnovější a největší akvapark na Tenerife, ležící uprostřed zeleni, na rozlehlé ploše - je zárukou fantastické, aktivní zábavy pro celou rodinu. Nejodvážnější určitě zkusí 28metrovou, téměř vertikální skluzavku Tower of Power nebo překvapivé skluzavky Volcano a Dragon. Naopak všichni, kdo hledají relaxaci, si odpočinou během plavby Mai Thai River a na krásné umělé pláži s bílým pískem, která sousedí s obrovským bazénem s několikametrovou vlnou. Cena - cca 64 EUR (obsahuje: vstupenky do Loro Parku a Siam Parku, neobsahuje dopravu - vlastní doprava: bezplatná železnice do Loro Parku z regionu Puerto de la Cruz a bezplatný autobus do Siam Parku z jihu ostrova).
Siam Park a Loro Park z jihu ostrova — dva nejslavnější zábavní parky na Kanárských ostrovech jsou úžasnou volbou pro rodinné dobrodružství! Na severu ostrova ležící zoologicko-botanický Loro Park má rozlohu 13 ha, což z něj činí největší zařízení tohoto typu na Kanárských ostrovech a jedno z největších v Evropě. V této skutečné rajské zahradě můžete obdivovat nevídané bohatství květů a mnohé druhy exotické flóry, a také pozorovat unikátní, jedny z největších na světě, hejna různobarevných papoušků. Děti budou nadšené ze sledování vystoupení dovedností delfínů, papoušků, lachtanů a obrovských kosatek žijících v největším a nejmodernějším akváriu na světě. V parku žijí také plameňáci, krokodýli, gorily a tygři. Neobvyklou atrakcí je také „Planeta tučňáků”, kde ptáci žijí v dokonale obnovené arktické krajině. Park je jednou z největších turistických atrakcí ostrova. Siam Park - nejnovější a největší akvapark na Tenerife, ležící uprostřed zeleni, na rozlehlé ploše - je zárukou fantastické, aktivní zábavy pro celou rodinu. Nejodvážnější určitě zkusí 28metrovou, téměř vertikální skluzavku Tower of Power nebo překvapivé skluzavky Volcano a Dragon. Naopak všichni, kdo hledají relaxaci, si odpočinou během plavby Mai Thai River a na krásné umělé pláži s bílým pískem, která sousedí s obrovským bazénem s několikametrovou vlnou. Výlet je dostupný z hotelů na jihu ostrova a v regionu Los Gigantes. Cena - cca 80 EUR (zahrnuje: vstupenky do Loro Parku a Siam Parku, dopravu do Loro Parku - autobus jezdí v neděli; neobsahuje dopravu do Siam Parku - možnost příjezdu bezplatným autobusem).
Místní výlety jsou organizovány místními turistickými agenturami na základě jimi určených podmínek. Výlet může být zrušen z důvodu nedostatečného počtu osob.