Hotel Blue Sea Puerto Resort
Hotel Blue Sea Puerto Resort
Výhody nabídky
- blízko centra Puerto de la Cruz
- krásná tropická zahrada
- funkční místnosti
- pohled na severní pobřeží
Hotel Blue Sea Puerto Resort Kód: TFSPUER
Hotel Blue Sea Puerto Resort Kód: TFSPUER Kanárské ostrovy \ Tenerife
Příjemné, našimi zákazníky velmi oblíbené, umístěné v nádherné scenérii tropických zahrad, s výhledem na severní pobřeží ostrova. Je zde skvělá prázdninová aura. Velké, pěkně upravené bazény zvou ke koupání a nádherné západy slunce obdivované v okolí vám zůstanou dlouho v paměti.
v severní části ostrova, v turistickém městečku PUERTO DE LA CRUZ s nesčetným množstvím obchodů, restaurací a klubů, cca. 3,5 km od parku Loro; cca. 100 km od letiště Reina Sofia; autobusová zastávka cca. 300 m od hotelu; u hotelové zastávky bezplatné lanovky do centra.
Playa Martianez, veřejná, tmavý písek s kameny, cca. 1,5 km od hotelu; Playa Jardin, veřejná, písečná, pozvolný vstup do moře, ca. 3 km od hotelu, slunečníky a lehátka za poplatek (cca 12 EUR / den).
čtyřhvězdičkový, postaven v roce 1973, renovován v roce 2006, udržovaný, 390 pokojů, 6 pater, 5 výtahů, 2 budovy - Canarife a Bonanza, velký a elegantní sál, 24h recepce, restaurace - stravování formou bufetu, dětské židličky; 2 bary (sezónně otevřené), směnárna; 3 konferenční místnosti pro max. 250 osob, zahrada a terasa s lehátky a slunečníky, bezdrátový internet zdarma; příplatky: lékař na zavolání, prádelna, půjčovna aut; vybavení pro os. se zdravotním postižením; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express, Diners Club.
norma: 2 osoby (možnost 1 přistýlky), cca. 27 m², komfortně a vkusně zařízeno, ubytování v částech Canarife a Bonanza, sezónně klimatizovaná (v časech dle hotelu), koupelna (vana se sprchou, wc; fén), TV, telefon, bezdrátové připojení k internetu; příplatky: trezor (cca 3 EUR / den); dětská postýlka pro děti do 2 let zdarma; balkon nebo terasa (stůl a židle); výhled na moře za poplatek; lepší: 2 osoby (možnost 1 nebo 2 přistýlek pro děti), cca. 32 m², standardní vybavení pokoje; nadstandardní pokoj za příplatek.
2 bazény, cca. 90 m² a 60 m², brouzdaliště, cca. 15 m², sladká voda, slunečníky a lehátka u bazénů zdarma, ručníky na kauci (cca 10 EUR); krytý bazén (otevřený v zimní sezóně); veřejně dostupné fotbalové, volejbalové a basketbalové hřiště u hotelu, stolní tenis; tělocvična; dětské hřiště, miniklub Bee Club (4-12 let), animace pro děti a dospělé během dne a večer; za poplatek: tenisový kurt, kulečník, sauna, turecké lázně, jacuzzi, salon krásy, masáže.
snídaně (7.30-10.30), oběd (12.30-15.30) podávaný v části Bonanza, večeře (18.30-21.45) formou bufetu v restauraci; svačiny mezi jídly na určených místech (11.00-19.00); místní nealkoholické a alkoholické nápoje ve vyhrazeném prostoru (10.30-23.00).
0034/922381200, www.blueseahotels.es
- Wi-Fi
4,5 / 6
86% klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře
Klienci doceniają:
|
Kanárské ostrovy — Tenerife
Zářící na slunci písek, intenzivně zelené palmy, zasněžený vrcholek sopky Teide, barevní papoušci v Loro parku – to jsou ikony Tenerife, zaslíbené země turistů z celého světa, kde dovolená trvá celý rok. V zemi věčné pohody je vždy čas na zábavu a relaxaci a unikátní ostrovní klima umožňuje plně využívat zajímavostí Ostrova věčného jara.
UMÍSTĚNÍ: v severní části ostrova, v turistickém městečku PUERTO DE LA CRUZ s nesčetným množstvím obchodů, restaurací a klubů, cca. 3,5 km od parku Loro; cca. 100 km od letiště Reina Sofia; autobusová zastávka cca. 300 m od hotelu; u hotelové zastávky bezplatné lanovky do centra.
PLÁŽ: Playa Martianez, veřejná, tmavý písek s kameny, cca. 1,5 km od hotelu; Playa Jardin, veřejná, písečná, pozvolný vstup do moře, ca. 3 km od hotelu, slunečníky a lehátka za poplatek (cca 12 EUR / den).
HOTEL: čtyřhvězdičkový, postaven v roce 1973, renovován v roce 2006, udržovaný, 390 pokojů, 6 pater, 5 výtahů, 2 budovy - Canarife a Bonanza, velký a elegantní sál, 24h recepce, restaurace - stravování formou bufetu, dětské židličky; 2 bary (sezónně otevřené), směnárna; 3 konferenční místnosti pro max. 250 osob, zahrada a terasa s lehátky a slunečníky, bezdrátový internet zdarma; příplatky: lékař na zavolání, prádelna, půjčovna aut; vybavení pro os. se zdravotním postižením; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express, Diners Club.
POKOJ:norma: 2 osoby (možnost 1 přistýlky), cca. 27 m², komfortně a vkusně zařízeno, ubytování v částech Canarife a Bonanza, sezónně klimatizovaná (v časech dle hotelu), koupelna (vana se sprchou, wc; fén), TV, telefon, bezdrátové připojení k internetu; příplatky: trezor (cca 3 EUR / den); dětská postýlka pro děti do 2 let zdarma; balkon nebo terasa (stůl a židle); výhled na moře za poplatek; lepší: 2 osoby (možnost 1 nebo 2 přistýlek pro děti), cca. 32 m², standardní vybavení pokoje; nadstandardní pokoj za příplatek.
SPORT A ZÁBAVA: 2 bazény, cca. 90 m² a 60 m², brouzdaliště, cca. 15 m², sladká voda, slunečníky a lehátka u bazénů zdarma, ručníky na kauci (cca 10 EUR); krytý bazén (otevřený v zimní sezóně); veřejně dostupné fotbalové, volejbalové a basketbalové hřiště u hotelu, stolní tenis; tělocvična; dětské hřiště, miniklub Bee Club (4-12 let), animace pro děti a dospělé během dne a večer; za poplatek: tenisový kurt, kulečník, sauna, turecké lázně, jacuzzi, salon krásy, masáže.
ALL INCLUSIVE: snídaně (7.30-10.30), oběd (12.30-15.30) podávaný v části Bonanza, večeře (18.30-21.45) formou bufetu v restauraci; svačiny mezi jídly na určených místech (11.00-19.00); místní nealkoholické a alkoholické nápoje ve vyhrazeném prostoru (10.30-23.00).
KONTAKT: 0034/922381200, www.blueseahotels.es
- Wi-Fi
Provozní doba výdeje jídel a fungování jednotlivých prvků hotelové infrastruktury může podléhat mírným změnám z důvodu sezónnosti, povětrnostních podmínek, požadavků hostů nebo vyšší moci, které nebude mít hoteliér pod kontrolou.
* Informace o oficiální kategorizaci hotelu naleznete v popisu prezentovaných zařízení (sekce "Hotel") a je v souladu s kategorizací používanou v dané zemi. Každá země používá svá vlastní kritéria pro udělení konkrétní kategorie. Kategorizace hotelu uvedená na webových stránkách www.itaka.pl a v cestovních dokladech je naším subjektivním hodnocením hotelového standardu. Polovina hvězdičky znamená, že kategorie je příliš vysoká nebo příliš nízká ve srovnání s oficiální kategorií.
Praktické informace
z 1750 recenze
Zákazníci oceňují m. j.:
- Servis
- Dobré jídlo
- Pokoje standard
Žádný popis
Žádný popis
Hotel z dala od plaży Darmowy autobus dowozi do centrum /plaży /naturalnych basenów. Czysto.Mieliśmy pokój premium z widokiem na morze i wulkan.Super Dobre jedzenie . Miły (...)
Hotel z dala od plaży Darmowy autobus dowozi do centrum /plaży /naturalnych basenów. Czysto.Mieliśmy pokój premium z widokiem na morze i wulkan.Super Dobre jedzenie . Miły personel sprzątający Dobry hotel w swojej kategori. Mogliśmy korzystać z infrastruktury trzech hoteli
Žádný popis
Žádný popis
Žádný popis
Žádný popis
Žádný popis
Žádný popis
Hotel w dobrej lokalizacji, służył nam jako baza wypadowa do wycieczek ( pieszych oraz samochodowych). Wyżywienie średnie, ale nie było tragedii- mogło by być więcej ekspresów do kawy, bo (...)
Hotel w dobrej lokalizacji, służył nam jako baza wypadowa do wycieczek ( pieszych oraz samochodowych). Wyżywienie średnie, ale nie było tragedii- mogło by być więcej ekspresów do kawy, bo podczas śniadania często były kolejki. Pokój premium- po remoncie, przestronny.
Žádný popis
Žádný popis
Hotel mimo swojego wieku, wygląda bardzo atrakcyjnie. Obsługa dba o komfort odwiedzających (jest bardzo miła i uczynna). Uśmiech i fajne podejście do dzieci, sprawiło że czuły się tam na prawdę (...)
Hotel mimo swojego wieku, wygląda bardzo atrakcyjnie. Obsługa dba o komfort odwiedzających (jest bardzo miła i uczynna). Uśmiech i fajne podejście do dzieci, sprawiło że czuły się tam na prawdę wyjątkowo. Pokoje są codziennie sprzątane, a ogród przy basenach zadbany. Jedzenie jest różnorodne i bardzo smaczne, także każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Położenie hotelu, a także piękno miasteczka Puerto de la Cruz sprawia, że następnym razem wybierzemy również tę lokalizację.
Hotel ładny czysty i zadbany, nasz pokój chyba po remoncie tak twierdziła recepcja, klima nie działała :) no i unosił się dziwny zapach który był z nami przez cały czas, nawet wietrząc cały (...)
Hotel ładny czysty i zadbany, nasz pokój chyba po remoncie tak twierdziła recepcja, klima nie działała :) no i unosił się dziwny zapach który był z nami przez cały czas, nawet wietrząc cały dzień pokój. Jak na opcję ALL INCLUSIVE to cholernie słabo. Wszyscy jedli to samo :) Do plaży "najbliższej" 1,5 km. Centrum 30-40 minut na piechotę.
W OKRESIE ZIMY 2025 LOKALIZACJA BARDZO DOBRA WSZYSTKO BLISKO do 300m /knajpki wypozyczalnie sklepy biura turystyczne ogrod botaniczny / I NIE JEST GŁOŚNO , widok na morze i teide, super (...)
W OKRESIE ZIMY 2025 LOKALIZACJA BARDZO DOBRA WSZYSTKO BLISKO do 300m /knajpki wypozyczalnie sklepy biura turystyczne ogrod botaniczny / I NIE JEST GŁOŚNO , widok na morze i teide, super knajpka na dachu na zachod słonca, plaza piszczysta daleko , kapieliska blisko,
Hotel dla mało wymagających. Jedzenie katastrofa, dawno nie spotkałam się z takim poziomem serwowania jedzenia. Wg mnie hotel raczej 3-gwiazdkowy do 4 - bardzo dużo mu brakuje. Animacji brak - (...)
Hotel dla mało wymagających. Jedzenie katastrofa, dawno nie spotkałam się z takim poziomem serwowania jedzenia. Wg mnie hotel raczej 3-gwiazdkowy do 4 - bardzo dużo mu brakuje. Animacji brak - osobiście mi to nie przeszkadzało, ale wg oferty takowe miały być. Kartę do pokoju byliśmy wymieniać każdego dnia, przynajmniej 3 razy dziennie nie można się było dostać do pokoju. Hotel czysty, ale lata świetności ma już dawno za sobą. Brak informacji, że w skład hotelu wchodzą 3 hotele. Śniadanie i kolację je się w 1 hotelu, na lunch trzeba przejść do hotelu na przeciwko. Świetna baza wypadowa, super okolica, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Dużo restauracji, co nas ratowało przez cały pobyt.
Hotel dość stary, choć po modernizacji, obsługa hotelu bardzo pomocna. Pokój codziennie sprzątany, choć brakuje odkurzania (koty latają pod łóżkiem). Wyżywienie bardzo dobre, choć (...)
Hotel dość stary, choć po modernizacji, obsługa hotelu bardzo pomocna. Pokój codziennie sprzątany, choć brakuje odkurzania (koty latają pod łóżkiem). Wyżywienie bardzo dobre, choć monotonne. Hotel naszykowany w większości pod gości z UK, widać to po oferowanych animacjach, których było mało (ale były) oraz po oferowanym jedzeniu. Hotel dobrze położony, ale do sensownej plaży w Puerto de la Cruz daleko, jedyna sensowna opcja znajduje się bliżej Loro Parku, a to jest kilka kilometrów.
Hotel położony w górnej części Perto de la Cruz, z balkonu mieliśmy piękny widok na Teidę oraz ocean. Pokój duży, przestronny, sprzątany codziennie; na minus bardzo intensywne oświetlenie (...)
Hotel położony w górnej części Perto de la Cruz, z balkonu mieliśmy piękny widok na Teidę oraz ocean. Pokój duży, przestronny, sprzątany codziennie; na minus bardzo intensywne oświetlenie pokoju. Bardzo sprawnie chodzące windy. Posiłki serwowane w hotelu na przeciwko należącym do tej samej sieci. Jedzenie dobre, śniadania monotonne, ale lunch i kolacje ok, codziennie inne ryby i mięso, każdy znajdzie coś dla siebie. Baseny na zewnątrz niepodgrzewane wiec raczej dla osób zdeterminowanych , w hotelu obok basen kryty tam temperatura 23 st, kilka razy skorzystaliśmy. Na szczęście w hotelu jest mało animacji, my złapaliśmy się na 2 polegające na puszczaniu przez jedną animatorkę bardzo głośno muzyki przy basenie i rysowaniu z jednym dzieckiem czegoś przy stoliku. Ogólnie przy basenie było cicho i spokojnie, obsługa bardzo miła i pomocna, szczególnie w barach i w restauracji.
Nie spodziewałam się cudów, ponieważ była to najtańsza dostępna oferta. Zostałam pozytywnie zaskoczona. Spodziewałam się pokoju z dostawką (2+2), a otrzymaliśmy ogromny apartament. W pokoju duże (...)
Nie spodziewałam się cudów, ponieważ była to najtańsza dostępna oferta. Zostałam pozytywnie zaskoczona. Spodziewałam się pokoju z dostawką (2+2), a otrzymaliśmy ogromny apartament. W pokoju duże przesuwne okno i przestronny balkon z widokiem na ocean. Woda w basenie niepodgrzewana co za tym idzie nie było możliwości kąpieli (luty), ratował sprawę mały basen wewnętrzny. Ważną informacja dla osób podróżujących z dzieci: w pobliżu nie ma plaży. Na plażę trzeba dojechał lub pójść na spacer 40min (plaża Bolullo). Pokoje nie były za bardzo sprzątane, jedynie były ścielone łóżka i wymieniane ręczniki. Obsługa bardzo miła. Oceniam pobyt bardzo pozytywnie.
Hotel pozytywnie nas zaskoczył. Widać , że jest stary, wystrój tez raczej skromny, poszczególne pokoje, restauracje są odświeżane. Otrzymaliśmy pokój po remoncie, no może raczej odświeżeniu, (...)
Hotel pozytywnie nas zaskoczył. Widać , że jest stary, wystrój tez raczej skromny, poszczególne pokoje, restauracje są odświeżane. Otrzymaliśmy pokój po remoncie, no może raczej odświeżeniu, ale było czysto. Jedzenie bardzo dobre, codziennie owoce morza, ryby przynajmniej w dwóch postaciach z grilla i dodatkowo pieczone/smażone etc. Duży wybór owoców: gruszki, jabłka, pomarańcze, grapefruity, marakuja, banany. Maruda zawsze się przyczepi, ale to był hotel jeden z najtańszych w ofercie. Wybraliśmy go z mężem głównie ze względu na położenie i z założeniem, że będziemy jadali na mieście. Finalnie jedzenie było smaczne, zawsze można było coś dla siebie wybrać. Oczywiście kucharz nie przyrządzał omletów, a kelner nie podawał kawy, ale to Hiszpania i nie 5 gwiazdek. Biorąc pod uwagę cenę, uważamy , że jest godny polecenia. Animacje średnie, głównie dostosowane pod turystów z Hiszpanii, ale wieczorami zawsze coś się działo.
hotel raczej czysty, pokoje sprzatane codziennie, baseny dobrze utrzymane, teren wokół hotelu zadbany, można przyjemnie odpocząć. Jedzenie dobre, zróżnicowane, choć zdarzało się, że dania z (...)
hotel raczej czysty, pokoje sprzatane codziennie, baseny dobrze utrzymane, teren wokół hotelu zadbany, można przyjemnie odpocząć. Jedzenie dobre, zróżnicowane, choć zdarzało się, że dania z rusztu były niedosmażone. Brakowało hiszpańskich wędlin jamon serrano czy palleli w różnych wersjach. Personel uśmiechnięty, pomocny, podnosi ocene hotelu. Do plaży piaszczystej daleko, autobus dojeżdżamy tylko do płatnego kompleksu basenów lub kamienistej, niezbyt bezpiecznej do kąpieli. Kryty basen maleńki, nie zachęca do skorzystania.
Pokój po remoncie, zadbany. Z 6 piętra ładny widok na góry i ocean. Jedzenie bardzo dobre, trzeba uważać na kalorie bo wszystko smakuje. Do plaży daleko i niestety bez możliwości kąpieli z (...)
Pokój po remoncie, zadbany. Z 6 piętra ładny widok na góry i ocean. Jedzenie bardzo dobre, trzeba uważać na kalorie bo wszystko smakuje. Do plaży daleko i niestety bez możliwości kąpieli z powodu zanieczyszczenia wody.
Hotel z pięknym widokiem na ocean, pokój duży, czysty, sprzątany codziennie przez przemiłe Panie. Wyżywienie przepyszne, w dużej ilości, każdy znajdzie coś dla siebie
Hotel z pięknym widokiem na ocean, pokój duży, czysty, sprzątany codziennie przez przemiłe Panie. Wyżywienie przepyszne, w dużej ilości, każdy znajdzie coś dla siebie
ok super hotel. Super wyjazd
ok super hotel. Super wyjazd
Hotel super obsługa na recepcji była bardzo miła i pomocna mały minus co do osoby która sprzątała nasz pokój
Hotel super obsługa na recepcji była bardzo miła i pomocna mały minus co do osoby która sprzątała nasz pokój
Žádný popis
Žádný popis
Usługi i obsługa na dobry plus Minus brak plaży przy hotelu
Usługi i obsługa na dobry plus Minus brak plaży przy hotelu
Žádný popis
Žádný popis
Hotel bardzo czysty, przestronny, obsługa na najwyższym poziomie,posiłki wyśmienite, pokój duży z pięknym widokiem na wulkan i ocean. Otoczenie hotelu sprawiało, że czuliśmy się jak w ogrodzie (...)
Hotel bardzo czysty, przestronny, obsługa na najwyższym poziomie,posiłki wyśmienite, pokój duży z pięknym widokiem na wulkan i ocean. Otoczenie hotelu sprawiało, że czuliśmy się jak w ogrodzie botanicznym.Animacji brak i to jest wielkim plusem dla hotelu,
Mogę polecić ten hotel. Mieliśmy pokój po remoncie, czysty, żadnych robali. Łóżko dość wygodne. Pokój otrzymaliśmy w lokalizacji z widokiem na wulkan Teide, miasto i ocean na 6 piętrze, okna są (...)
Mogę polecić ten hotel. Mieliśmy pokój po remoncie, czysty, żadnych robali. Łóżko dość wygodne. Pokój otrzymaliśmy w lokalizacji z widokiem na wulkan Teide, miasto i ocean na 6 piętrze, okna są ogromne, a widoki piękne. Traktowaliśmy go bardziej jako bazę wypadową na zwiedzanie wyspy. Wyżywienie bardzo w porządku. Kolacje różnorodne, śniadania angielskie. Byliśmy tylko na dwóch obiadach - zawsze da się wybrać coś dla siebie i jest smacznie. W odległości ok.40min pieszo są plaże poza miastem Bollullo i Los Patos - czarny przyjemny piasek. Nie oceniam go pod względem pobytu przez całe dnie i korzystania z baru oraz basenu i leżaków przy hotelu, ponieważ niemal nie korzystaliśmy. Ale ogólnie ładne, przyjemne miejsce.
Wycieczki dostępne na miejscu
Gran Tour z jihu ostrova — výlet začíná majestátním výhledem na slavné útesy Los Gigantes. Dále trasa vede k Icod de los Vinos, kde si můžete vychutnat věčný strom Drago a jeho purpurové šťávy, které se používaly k barvení královských rób. Zastávka na vyhlídce nedaleko Garachico - městečka částečně zaplaveného lávou. Následně transfer do údolí Orotavy s nádherným výhledem. Na programu dále obdivování měsíční krajiny - přeprava do Národního parku Teide. Nad parkem se tyčí sopka Teide - nejvyšší hora Španělska (3718 m n.m.). Oběd, volno nebo výjezd lanovkou na vrchol Teide. Návrat do hotelu podél západní strany parku. Celodenní výlet. Cena - cca 57 EUR.
Gran Tour z okolí Los Gigantes — výlet začíná majestátním výhledem na slavné útesy Los Gigantes. Dále trasa vede k Icod de los Vinos, kde si můžete vychutnat věčný strom Drago a jeho purpurové šťávy, které se používaly k barvení královských rób. Zastávka na vyhlídce nedaleko Garachico - městečka částečně zaplaveného lávou. Následně transfer do údolí Orotavy s nádherným výhledem. Na programu dále obdivování měsíční krajiny - přeprava do Národního parku Teide. Nad parkem se tyčí sopka Teide - nejvyšší hora Španělska (3718 m n.m.). Oběd, volno nebo výjezd lanovkou na vrchol Teide. Návrat do hotelu podél západní strany parku. Celodenní výlet. Cena - cca 56 EUR.
Gran Tour ze severu ostrova — trasa začíná v Icod de los Vinos, kde můžete obdivovat věčný strom Drago, jehož purpurové šťávy se používaly k barvení královských rób. Zastávka na vyhlídce nedaleko Garachico - městečka částečně zaplaveného lávou. Následně majestátní výhled na slavné útesy Los Gigantes. Dále na programu obdivování měsíční krajiny - přeprava do Národního parku Teide podél jeho západní strany. Nad parkem se tyčí sopka Teide - nejvyšší hora Španělska (3718 m n.m.). Oběd, volno nebo výjezd lanovkou na vrchol Teide. Na závěr transfer do údolí Orotavy s nádhernou vyhlídkou. Celodenní výlet. Cena - cca 57 EUR.
Loro park — zoologicko-botanický o rozloze 13 tisíc. km² lžící na severu ostrova je největší na Kanárských ostrovech a jeden z největších v Evropě. Mimořádné bohatství květin a četné druhy exotické vegetace z něho dělají opravdovou rajskou zahradu. Můžete zde pozorovat jedinečnou a jednu z největších světových sbírek mnohobarevných papoušků. Nezapomenutelný dojem zanechají také působivé ukázky dovedností delfínů, papoušků, lachtanů a obrovských kosatek, které mají největší a nejmodernější akvárium na světě. V parku žijí také plameňáci, krokodýli, gorily a tygři. Neobvyklou atrakcí je také „Planeta tučňáků”, kde ptáci žijí v dokonale obnovené arktické krajině. Park je jednou z největších turistických atrakcí ostrova. Celodenní výlet. Cena pro hosty na jihu ostrova - cca 53 EUR.
Plavba na La Gomeru — divoký, zelený, nejvíce nevyzpytatelný ostrov souostroví, o rozloze pouze 379 km². Cesta trajektem z Tenerife do San Sebastian, hlavního města La Gomery, kde se dochovaly památky z dob návštěvy Kryštofa Kolumba. Přejezd do centra ostrova, kde můžete obdivovat starý les v Národním parku Garajonay. Lesy Gomery jsou na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Oběd v restauraci a ukázka jedinečného piskacího jazyka. Celodenní výlet. Cena pro hosty na jihu ostrova - cca 75 EUR (zahrnuje oběd), pro hosty na severu ostrova - cca 85 EUR (zahrnuje oběd).
La Gomera - Jeep Safari — La Gomera z naprosto jiné perspektivy. Cesta trajektem z Tenerife do San Sebastian, hlavního města La Gomery, kde se dochovaly památky z dob návštěvy Kryštofa Kolumba. Následně přesednutí do aut 4x4 na vzrušující Jeep Safari! Přejezd do centra ostrova, kde můžete obdivovat starý les v Národním parku Garajonay. Lesy La Gomery jsou na seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Malebné krajiny, kouzelné vesničky, ukázka hvízdaného jazyka, to jsou některé z mnoha atrakcí výletu. Návrat trajektem na Tenerife. Cena - cca 92 EUR z jihu ostrova, cca 97 EUR ze severu ostrova (zahrnuje oběd).
Trekking v rokli Masca — výprava začíná v malebné vesničce Masca, která se nachází mezi působivými sopečnými kopci stoupajícími do výšky cca 600 m n. m. Trasa trekkingu vede podél rokle a končí nad oceánem, u vchodu do rokle (vzdálenost cca 8 km). Krátký odpočinek na temné, sopečné pláži a plavba do Puerto Santiago s proplutím vedle známého útesů Los Gigantes. Půldenní výlet. Cena pro hosty na severu ostrova - cca 51 EUR, pro hosty z okolí Playa La Arena - cca 38 EUR, pro hosty z oblasti Playa de las Americas/Costa Adeje - cca 46 EUR, (zahrnuje občerstvení a minerální vodu).
Plavba katamaránem — unikátní plavba pohodlným katamaránem. Expedice ve stopách velryb a delfínů žijících ve vodách u pobřeží Tenerife. Zastávka v jedné z překrásných zátok, čas na koupání a šnorchlování. Půldenní výlet. Cena pro hosty na severu ostrova - cca 62 EUR (zahrnuje oběd); pro hosty z okolí Playa la Arena/Los Gigantes - cca 43 EUR (zahrnuje oběd); pro hosty z Playa Las Americas/Costa Adeje - cca 41 EUR (zahrnuje oběd).
Ponorka — neobvyklá cesta na dno Atlantského oceánu na palubě ponorky. V hloubce cca 20 m můžete obdivovat podmořský svět oceánu: rybí hejna, zajímavé skalní útvary a vrak lodi. Úžasný dojem zanechají rejnoci, kteří krmeni potápěčem připlují k oknu lodi. Loď je klimatizovaná a prostorná a cesta bezpečná. Půldenní výlet. Cena - cca 53 EUR.
Potápění — potápění v polském potápěčském centru, pod vedením profesionálního trenéra - možnost prozkoumat ohromující podmořský svět. Atrakce pro začátečníky i pokročilé. Pro potápěče s certifikáty možnost potápění v zajímavých místech (vraky, jeskyně). Cena - cca 65 EUR; DSD Objev potápění (první kurz PADI) - jednodenní kurz zakončený vydáním certifikátu - cca 99 EUR.
Siam Park — výlet do nejnovějšího a největšího vodního parku na Tenerife. Umístěný v rozsáhlém areálu obklopeném zelení, zaručuje nezapomenutelnou zábavu pro celou rodinu! Pro nejodvážnější byla zde připravena mimo jiné, 28-metrová, téměř svislá skluzavka Tower of Power, a také skluzavky Volcano a Dragon, které také zajistí nezapomenutelný zážitek. Pro ty, kteří touží relaxaci, čeká rafting na Mai Thai River a blažené lenošení na krásné umělé pláži s bílým pískem, přiléhající k obrovskému bazénu s několikametrovou vlnou. Cena - cca 37 EUR (zahrnuje vstupenku) Přístup do parku bezplatným autobusem z jihu ostrova, ze severu ostrova doprava na vlastní pěst.
Siam Park a Loro Park — dva nejslavnější zábavní parky na Kanárských ostrovech jsou úžasnou volbou pro rodinné dobrodružství! Na severu ostrova ležící zoologicko-botanický Loro Park má rozlohu 13 ha, což z něj činí největší zařízení tohoto typu na Kanárských ostrovech a jedno z největších v Evropě. V této skutečné rajské zahradě můžete obdivovat nevídané bohatství květů a mnohé druhy exotické flóry, a také pozorovat unikátní, jedny z největších na světě, hejna různobarevných papoušků. Děti budou nadšené ze sledování vystoupení dovedností delfínů, papoušků, lachtanů a obrovských kosatek žijících v největším a nejmodernějším akváriu na světě. V parku žijí také plameňáci, krokodýli, gorily a tygři. Neobvyklou atrakcí je také „Planeta tučňáků”, kde ptáci žijí v dokonale obnovené arktické krajině. Park je jednou z největších turistických atrakcí ostrova. Siam Park - nejnovější a největší akvapark na Tenerife, ležící uprostřed zeleni, na rozlehlé ploše - je zárukou fantastické, aktivní zábavy pro celou rodinu. Nejodvážnější určitě zkusí 28metrovou, téměř vertikální skluzavku Tower of Power nebo překvapivé skluzavky Volcano a Dragon. Naopak všichni, kdo hledají relaxaci, si odpočinou během plavby Mai Thai River a na krásné umělé pláži s bílým pískem, která sousedí s obrovským bazénem s několikametrovou vlnou. Cena - cca 64 EUR (obsahuje: vstupenky do Loro Parku a Siam Parku, neobsahuje dopravu - vlastní doprava: bezplatná železnice do Loro Parku z regionu Puerto de la Cruz a bezplatný autobus do Siam Parku z jihu ostrova).
Siam Park a Loro Park z jihu ostrova — dva nejslavnější zábavní parky na Kanárských ostrovech jsou úžasnou volbou pro rodinné dobrodružství! Na severu ostrova ležící zoologicko-botanický Loro Park má rozlohu 13 ha, což z něj činí největší zařízení tohoto typu na Kanárských ostrovech a jedno z největších v Evropě. V této skutečné rajské zahradě můžete obdivovat nevídané bohatství květů a mnohé druhy exotické flóry, a také pozorovat unikátní, jedny z největších na světě, hejna různobarevných papoušků. Děti budou nadšené ze sledování vystoupení dovedností delfínů, papoušků, lachtanů a obrovských kosatek žijících v největším a nejmodernějším akváriu na světě. V parku žijí také plameňáci, krokodýli, gorily a tygři. Neobvyklou atrakcí je také „Planeta tučňáků”, kde ptáci žijí v dokonale obnovené arktické krajině. Park je jednou z největších turistických atrakcí ostrova. Siam Park - nejnovější a největší akvapark na Tenerife, ležící uprostřed zeleni, na rozlehlé ploše - je zárukou fantastické, aktivní zábavy pro celou rodinu. Nejodvážnější určitě zkusí 28metrovou, téměř vertikální skluzavku Tower of Power nebo překvapivé skluzavky Volcano a Dragon. Naopak všichni, kdo hledají relaxaci, si odpočinou během plavby Mai Thai River a na krásné umělé pláži s bílým pískem, která sousedí s obrovským bazénem s několikametrovou vlnou. Výlet je dostupný z hotelů na jihu ostrova a v regionu Los Gigantes. Cena - cca 80 EUR (zahrnuje: vstupenky do Loro Parku a Siam Parku, dopravu do Loro Parku - autobus jezdí v neděli; neobsahuje dopravu do Siam Parku - možnost příjezdu bezplatným autobusem).
Místní výlety jsou organizovány místními turistickými agenturami na základě jimi určených podmínek. Výlet může být zrušen z důvodu nedostatečného počtu osob.