phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

Hotel Mövenpick Waterpark Resort & Spa Soma Bay

Výhody nabídky

  • v klidné oblasti
  • Vodní park Splash Mania
  • animace pro dospělé a děti
  • pěkné, moderní pokoje

Hotel Mövenpick Waterpark Resort & Spa Soma Bay Kód: HRGSOMG

12 974PLN
Dorośli: 2 all inclusive Čt 03.04 – Pá 11.04.25 (8 dní)
Itaka

Hotel Mövenpick Waterpark Resort & Spa Soma Bay Kód: HRGSOMG Egypt \ Hurghada

Elegantní interiéry, moderní řešení, Water Park Splash Mania a spousta zábavy - to je nejkratší popis hotelu ze světoznámého řetězce Mövenpick. Naplánováno do nejmenších detailů vás okouzlí již od vchodu do impozantní vstupní haly, zaujme pohodlnými pokoji a hýčká jazýčky delikatesami z hotelových restaurací. Skvělé místo pro nadšence vodních sportů, zejména amatéry podmořského světa - hned vedle je pláž s potápěčským centrem a možností provozování vodních sportů. Odpoledne je nejlepší relaxovat s drinkem nebo zajít do lázní s různými procedurami a masážemi a dobře připravenou posilovnou.

Popis nabídky

ve čtvrti SOMA BAY, cca. 55 km od Hurghady; Cca. 45 km od letiště v Hurghadě.

hotelová, písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, přímo u hotelu, přístup přes areál hotelu, slunečníky, lehátka, matrace a osušky zdarma.

pětihvězdičkový, elegantní a dobře udržovaný, postaven v roce 2013, 418 pokojů, 3 budovy, 4 patra, 2 výtahy, v hlavní budově: prostorná a elegantní vstupní hala, 24- hodinová recepce, 3 restaurace : hlavní - bufetová jídla, mezinárodní kuchyně, Al Jazeera - à la carte, obsluha číšníka, libanonská kuchyně, v restauracích jídelní židličky a menu pro děti, vegetariánská jídla, Il Pesce - italská kuchyně, mořské plody, obsluha, Splash & amp; Pick - snack bar u aquaparku, bar Soma Bay v lobby, u bazénu a na pláži; trezor na recepci; obchod se šperky a suvenýry, lékárna; konferenční centrum pro max. 550 osob (6 konferenčních místností), terasa s výhledem na moře, bezplatné bezdrátové připojení k internetu ve veřejných prostorách; za příplatek: room-service, lékař na zavolání, kadeřnictví, kosmetika, prádelna; dochází k rozdílům úrovní; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express, Diners Club.

deluxe: 2 osoby (možná 1 přistýlka pro dospělého nebo 2 děti), cca. 35 m², elegantní a moderní, klimatizovaný, koupelna (vana nebo sprcha, wc; fén), satelitní TV, telefon, set na přípravu kávy/čaje, bezpečnostní schránka, minibar (za poplatek); výhled na bazén nebo na moře za poplatek; rodina: 2 osoby 60 m², luxusní vybavení pokoje, navíc 2 pohovky; dětská postýlka pro děti do 2 let zdarma na objednávku před příjezdem; výhled na moře; rodinný pokoj na vyžádání, za příplatek.

3 bazény, kulatý tvar, sladká voda, hloubka až 1,7 m: cca. 190 m², 248 m², 1165 m², 1 sezónně vyhřívaný brouzdaliště pro děti, sladká voda, ca. 60 m², hloubka 0,4 m, zdarma slunečníky, lehátka, matrace a osušky u bazénů; Vodní park Splash Mania (otevřeno: 11:00-13:00 a 15:00-17:00, cca 22 000 m²): 3 zóny se skluzavkami (2-6 let, 6-12 let a od 12 let); 2 tenisové kurty s půjčovnou vybavení (za poplatek); dětské hřiště a herna pro děti, miniklub (5-12 let), amfiteátr, animace pro dospělé a děti: sportovní aktivity během dne, představení a představení ve večerních hodinách; za příplatek: SPA centrum: posilovna, sauna, pára, jacuzzi, masáže, pečující kúry; externí nabídka (za poplatek): potápěčské centrum, vodní sporty na pláži.

snídaně formou bufetu (7.00-10.00), oběd (13.00-15.00), večeře formou bufetu (18.00-21.30) v hlavní restauraci; dopolední svačiny (10.30-11.30); odpolední občerstvení (13.00 - 15.00), zmrzlina (15.00-17.00) ve vyhrazeném baru; nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje v uvedeném baru (10.00-23.00); večeře ve vybrané a'la carte restauraci 1x za pobyt (nutná dřívější rezervace).

0020/653260850; www.movenpick.com

5,0 / 6
90% klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře

Klienci doceniają:

  • Pláž v oblasti
  • Servis
  • Poměr kvalita/cena
Informace o regionu

Egypt — Hurghada

Prognoza pogody

Aktuální počasí – Hurghada

27.03.2025
19°C 29°C
Vítr:
13.1 km/h
Východ: 05:41
Západ: 17:59
Tlak: 1008 hPa
Srážky: 0,0 mm
28.03.2025
19°C 27°C
Vítr:
20.6 km/h
Východ: 05:40
Západ: 18:00
Tlak: 1008 hPa
Srážky: 0,1 mm
29.03.2025
16°C 27°C
Vítr:
18.3 km/h
Východ: 05:39
Západ: 18:00
Tlak: 1008 hPa
Srážky: 0,0 mm
Dnes
16°C 27°C
Vítr:
10.9 km/h
Východ: 05:37
Západ: 18:01
Tlak: 1008 hPa
Srážky: 0,0 mm
Zítra
19°C 28°C
Vítr:
13 km/h
Východ: 05:36
Západ: 18:02
Tlak: 1006 hPa
Srážky: 0,0 mm
Pozítří
18°C 29°C
Vítr:
23.2 km/h
Východ: 05:35
Západ: 18:02
Tlak: 1010 hPa
Srážky: 0,0 mm
03.04.2025
18°C 28°C
Vítr:
23.5 km/h
Východ: 05:34
Západ: 18:03
Tlak: 1011 hPa
Srážky: 0,0 mm

Archivní data počasí – Hurghada

Jaké bude počasí během Vaší dovolené? Zkontrolujte archivní data počasí.

Zdroj: Meteogroup Logo

POLOHA: ve čtvrti SOMA BAY, cca. 55 km od Hurghady; Cca. 45 km od letiště v Hurghadě.

PLÁŽ: hotelová, písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, přímo u hotelu, přístup přes areál hotelu, slunečníky, lehátka, matrace a osušky zdarma.

HOTEL: pětihvězdičkový, elegantní a dobře udržovaný, postaven v roce 2013, 418 pokojů, 3 budovy, 4 patra, 2 výtahy, v hlavní budově: prostorná a elegantní vstupní hala, 24- hodinová recepce, 3 restaurace : hlavní - bufetová jídla, mezinárodní kuchyně, Al Jazeera - à la carte, obsluha číšníka, libanonská kuchyně, v restauracích jídelní židličky a menu pro děti, vegetariánská jídla, Il Pesce - italská kuchyně, mořské plody, obsluha, Splash & amp; Pick - snack bar u aquaparku, bar Soma Bay v lobby, u bazénu a na pláži; trezor na recepci; obchod se šperky a suvenýry, lékárna; konferenční centrum pro max. 550 osob (6 konferenčních místností), terasa s výhledem na moře, bezplatné bezdrátové připojení k internetu ve veřejných prostorách; za příplatek: room-service, lékař na zavolání, kadeřnictví, kosmetika, prádelna; dochází k rozdílům úrovní; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express, Diners Club.

POKOJ: deluxe: 2 osoby (možná 1 přistýlka pro dospělého nebo 2 děti), cca. 35 m², elegantní a moderní, klimatizovaný, koupelna (vana nebo sprcha, wc; fén), satelitní TV, telefon, set na přípravu kávy/čaje, bezpečnostní schránka, minibar (za poplatek); výhled na bazén nebo na moře za poplatek; rodina: 2 osoby 60 m², luxusní vybavení pokoje, navíc 2 pohovky; dětská postýlka pro děti do 2 let zdarma na objednávku před příjezdem; výhled na moře; rodinný pokoj na vyžádání, za příplatek.

SPORT A ZÁBAVA: 3 bazény, kulatý tvar, sladká voda, hloubka až 1,7 m: cca. 190 m², 248 m², 1165 m², 1 sezónně vyhřívaný brouzdaliště pro děti, sladká voda, ca. 60 m², hloubka 0,4 m, zdarma slunečníky, lehátka, matrace a osušky u bazénů; Vodní park Splash Mania (otevřeno: 11:00-13:00 a 15:00-17:00, cca 22 000 m²): 3 zóny se skluzavkami (2-6 let, 6-12 let a od 12 let); 2 tenisové kurty s půjčovnou vybavení (za poplatek); dětské hřiště a herna pro děti, miniklub (5-12 let), amfiteátr, animace pro dospělé a děti: sportovní aktivity během dne, představení a představení ve večerních hodinách; za příplatek: SPA centrum: posilovna, sauna, pára, jacuzzi, masáže, pečující kúry; externí nabídka (za poplatek): potápěčské centrum, vodní sporty na pláži.

ALL INCLUSIVE: snídaně formou bufetu (7.00-10.00), oběd (13.00-15.00), večeře formou bufetu (18.00-21.30) v hlavní restauraci; dopolední svačiny (10.30-11.30); odpolední občerstvení (13.00 - 15.00), zmrzlina (15.00-17.00) ve vyhrazeném baru; nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje v uvedeném baru (10.00-23.00); večeře ve vybrané a'la carte restauraci 1x za pobyt (nutná dřívější rezervace).

KONTAKT: 0020/653260850; www.movenpick.com

ZDARMA:

Výdejní hodiny uvedené v nabídce a fungování jednotlivých prvků hotelové infrastruktury mohou podléhat mírným změnám v důsledku sezónnosti, povětrnostních podmínek, požadavků hostů nebo vyšší moci. který hoteliér nebude mít pod kontrolou. em>

* Informace o oficiální kategorizaci hotelu naleznete v popisu prezentovaných zařízení (sekce "Hotel") a je v souladu s kategorizací používanou v dané zemi. Každá země používá svá vlastní kritéria pro udělení konkrétní kategorie.

Położenie na mapie
Opinie klientów
5,0 / 6
Celkové hodnocení
z 83 recenze
90%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře
90%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře

Zákazníci oceňují m. j.:

  • Pláž v oblasti
  • Servis
  • Poměr kvalita/cena
4 / 6
26-30 lat, s partnerem březen 2025
Žádný popis více informací
Žádný popis
  • 3
  • 4
  • 5
  • 2
  • 5
  • 5
  • 2
  • 3
méně informací
4 / 6
50+ lat, s partnerem březen 2025
Hotel jest czysty ; wyżywienie monotonne bez szału ; pokoje czyste ; obsługa miła .Jednak do pięciu gwiazdek im daleko . více informací
Hotel jest czysty ; wyżywienie monotonne bez szału ; pokoje czyste ; obsługa miła .Jednak do pięciu gwiazdek im daleko .
  • 5
  • 4
  • 5
  • 5
  • 5
  • 5
  • 4
  • 5
méně informací
4 / 6
50+ lat, s partnerem březen 2025
Niestety tym razem hotel był do kitu. Nie jest to 5* a może ledwie 3* Pokoje stare, tylko kilka ma balkony lub tarasy. Mimo wykupionego takiego trudno było wyegzekwować taki pokój. (...) více informací
Niestety tym razem hotel był do kitu. Nie jest to 5* a może ledwie 3* Pokoje stare, tylko kilka ma balkony lub tarasy. Mimo wykupionego takiego trudno było wyegzekwować taki pokój. Udało się dopiero 2 dnia wieczorem po licznych interwencjach. Zamki w drzwiach i oknach połamane. Obsługa która się stara musi na wszystkim oszczędzać. Woda czy papier toaletowy reglamentowane. Jedzenie słabe. Co tu dużo pisać, gdyby nie pogoda gwarantowana to byłby to zmarnowany czas.
  • 2
  • 3
  • 5
  • 2
  • 4
  • 5
  • 1
  • 4
méně informací
4 / 6
50+ lat, s partnerem březen 2025
Hotel ladny, czysty, pokoje rowniez czyste, codziennie sprzatane. Wiekszosc pokoji bez belkonu. Na plazy bar oddalony troche za daleko. Stolowka czysta ale ze starymi juz mebelkami. Jedzenie (...) více informací
Hotel ladny, czysty, pokoje rowniez czyste, codziennie sprzatane. Wiekszosc pokoji bez belkonu. Na plazy bar oddalony troche za daleko. Stolowka czysta ale ze starymi juz mebelkami. Jedzenie dobre, urozmaicone, bardz dobra kawa ! Pokoj trzeba opuscic do 12:00 i nie mozna pozniej korzystac z AL, Voucher na obiad. Hotel polecam na krotki wyjazd
  • 4
  • 5
  • 5
  • 3
  • 5
  • 5
  • 3
  • 5
méně informací
3 / 6
31-40 lat, s partnerem březen 2025
Hotel przeciętny. Dostaliśmy pokój w starszej części hotelu (z lobby) więc stanowczo wymaga remontu. Znajomi byli w innej cześci hotelu i tam zdecydowanie pokoje wyglądały lepiej. Sprzątanie w (...) více informací
Hotel przeciętny. Dostaliśmy pokój w starszej części hotelu (z lobby) więc stanowczo wymaga remontu. Znajomi byli w innej cześci hotelu i tam zdecydowanie pokoje wyglądały lepiej. Sprzątanie w pokoju i łazienki pozostawia wiele do życzenia.Płytki odpadają ,z sufitu odpada farba, na stołówce brudne krzesła i ściany. Jedzenie bardzo monotonne, brak przekąsek między posiłkami, wieczorem czynny tylko jeden bar. Animacje były jednak na bardzo słabym poziomie. Plaża czysta, ładna, wydzielone strefy dla osób dorosłych więc duży plus za to. Niestety rafy brak. Hotel znajduje się ok 60 km od Hurgady po środku niczego, więc o dodatkowych atrakcjach można zapomnieć. Pierwszy raz spotkałam się też z tym że opaski pozwalające na korzystanie z all zostały obcięte przy wymeldowaniu o 12.00 pomimo tego że nie skorzystaliśmy z usług hotelu pierwszego dnia pobytu. Do hotelu przyjechaliśmy z dużym opóźnieniem w nocy (problem z lotem, zepsuty autokar) niestety w pokoju nie czekała na nas żadna kolacja lub przekąska więc słabo. Każdego dnia dostawaliśmy 2 butelki pół litrowe wody, jednak ponowne uzupełnienie wody owej butelki nie było nigdzie możliwe , wręcz zabronione. Na recepcji pomimo próśb wody również nie otrzymaliśmy a w głównej restauracji poinformowano nas że jest płatna. Na szczęście dopiero marzec więc dało się przeżyć, ale w sezonie wakacyjnym .... Z plusów piękne ogrody, 4 kolację al carte, wydzielone strefy dla dorosłych, przyjemna obsługa oraz mniejsza nachalność niż w miejscach Egiptu.
  • 3
  • 2
  • 4
  • 3
  • 1
  • 4
  • 1
  • 3
méně informací
6 / 6
20-25 lat, s partnerem březen 2025
Mövenpick Soma Bay – Egipt, do którego chce się wracać! To był nasz drugi raz w Egipcie i na pewno nie ostatni! Po wcześniejszym, niestety nieudanym pobycie w innym hotelu, daliśmy (...) více informací
Mövenpick Soma Bay – Egipt, do którego chce się wracać! To był nasz drugi raz w Egipcie i na pewno nie ostatni! Po wcześniejszym, niestety nieudanym pobycie w innym hotelu, daliśmy temu krajowi drugą szansę – i absolutnie się nie zawiedliśmy. Mövenpick Soma Bay to hotel, który spełnił nasze oczekiwania pod każdym względem. Już na pierwszy rzut oka obiekt robi wrażenie – ogromny teren, piękne baseny (z podgrzewaną wodą!),pokoje czyste nowoczesne i przestronne, szeroka plaża z dostępnością leżaków o każdej porze oraz świetna infrastruktura dla każdego. Jedzenie? Rewelacja! Śniadania mogłyby być bardziej urozmaicone, ale obiady i kolacje całkowicie to wynagradzają. Do tego aż cztery restauracje à la carte – szczególnie polecamy chińską i BBQ, choć ich smaki są dość zbliżone. Włoska restauracja serwuje fantastyczne makarony, wołowinę i pizzę, które smakują wyśmienicie. Jeśli chodzi o napoje, standard all-inclusive – szału nie ma, ale warto spróbować Pina Colady oraz piwa, zwłaszcza w połączeniu z sokiem mango. Obsługa? Pierwszorzędna! Zawsze uśmiechnięta, pomocna i dbająca o komfort gości. Na terenie hotelu znajduje się aquapark dla dzieci, który wygląda imponująco – choć sami z niego nie korzystaliśmy, to wydaje się świetnym miejscem na wodne szaleństwa dla najmłodszych. Dodatkowym plusem jest kilka sklepików – ze słodyczami, pamiątkami, ubraniami, butami, a nawet jubiler i apteka. Ceny przystępne, ale jak to w Egipcie – warto się targować! Hotel jest oddalony o 55 km od Hurghady (około 45 minut jazdy autem), ale nie odczuliśmy tej odległości, bo na miejscu jest wszystko, czego potrzeba. Jeśli ktoś chce jednak odwiedzić miasto, można skorzystać z busa – przy pięciu osobach koszt to 10 euro za osobę, choć przy dobrych negocjacjach można zejść do 7-8 euro (wszystko zależy od kierowcy!). Podsumowując – Mövenpick Soma Bay to hotel, do którego chce się wracać. Świetne jedzenie, cudowna plaża, ciepłe baseny i miła obsługa sprawiają, że pobyt tutaj to czysta przyjemność. Polecamy w 100% i na pewno wrócimy!
  • 6
  • 6
  • 6
  • 6
  • 6
  • 6
  • 6
  • 6
méně informací
6 / 6
41-50 lat, se svými přáteli březen 2025
Hotel spełnił nasze oczekiwania. Miła atmosfera, pyszne jedzenie, sympatyczny zespół animatorów,czysto. Hotel zaproponował nam cztery kolacje tematyczne choć oferta zawierała jedną. Mogę polecić (...) více informací
Hotel spełnił nasze oczekiwania. Miła atmosfera, pyszne jedzenie, sympatyczny zespół animatorów,czysto. Hotel zaproponował nam cztery kolacje tematyczne choć oferta zawierała jedną. Mogę polecić hotel i chętnie odwiedziłbym jeszcze raz.
  • 5
  • 5
  • 5
  • 6
  • 6
  • 6
  • 6
  • 5
méně informací
5 / 6
50+ lat, s partnerem březen 2025
Hotel dość fajny, to nasz kolejny wyjazd do Egiptu, obsługa bardzo miła i pomocna, nie nachalna, pokoje sprzątane codziennie, łazienki duże w stosunku do całego pokoju. Teren hotelu rozległy, (...) více informací
Hotel dość fajny, to nasz kolejny wyjazd do Egiptu, obsługa bardzo miła i pomocna, nie nachalna, pokoje sprzątane codziennie, łazienki duże w stosunku do całego pokoju. Teren hotelu rozległy, zielony, plaża czysta, trochu mało leżaków przy basenie. Wyżywienie dość smaczne i chyba dla każdego coś do wyboru, napoje w barze na plaży i przy basenie podawane w plastiku, wieczorem serwowane przez kelnerów, animacje wieczorne w "teatrze" bez baru - to malutki minus. Część gości to rosjanie, zachowujący się w swój specyficzny sposób, choć nie wszyscy.
  • 5
  • 5
  • 5
  • 4
  • 5
  • 5
  • 4
  • 5
méně informací
5 / 6
41-50 lat, s partnerem Únor 2025
Bardzo miło sympatycznie słonecznie více informací
Bardzo miło sympatycznie słonecznie
  • 4
  • 5
  • 4
  • 2
  • 5
  • 4
  • 1
  • 3
méně informací
6 / 6
41-50 lat, s partnerem Únor 2025
Hotel przestronny, czysty. Obsługa zawsze pomocna dobrze posługująca się angielskim. Pokoje zadbane, sprzątane codziennie, woda uzupełniana na bieżąco. Animacje były, nie korzystałem:) (...) více informací
Hotel przestronny, czysty. Obsługa zawsze pomocna dobrze posługująca się angielskim. Pokoje zadbane, sprzątane codziennie, woda uzupełniana na bieżąco. Animacje były, nie korzystałem:) Korzystałem z aquaparku, polecam.
  • 6
  • 4
  • 6
  • 3
  • 4
  • 5
  • 3
  • 5
méně informací
5 / 6
50+ lat, s partnerem Únor 2025
Bardzo ładny hotel, z ładną plażą. Świetne jedzenie. Bardzo fajne zjeżdżalnie. Polecam każdemy. W hotelu czysto i przyjemnie. Animacje ok. více informací
Bardzo ładny hotel, z ładną plażą. Świetne jedzenie. Bardzo fajne zjeżdżalnie. Polecam każdemy. W hotelu czysto i przyjemnie. Animacje ok.
  • 5
  • 6
  • 5
  • 5
  • 5
  • 5
  • 6
  • 6
méně informací
4 / 6
50+ lat, se svými přáteli Únor 2025
Žádný popis více informací
Žádný popis
  • 5
  • 6
  • 6
  • 6
  • 6
  • 6
  • 1
  • 6
méně informací
4 / 6
50+ lat, s partnerem Únor 2025
Wczoraj wróciliśmy z mężem z hotelu Movenpick w Safadze jak to w Egipcie 5 gwiazdek raczej zasługujące na 4 europejskie gwiazdki. Piękny zadbany ogród, czysta zadbana plaża, serwis plażowy ok, (...) více informací
Wczoraj wróciliśmy z mężem z hotelu Movenpick w Safadze jak to w Egipcie 5 gwiazdek raczej zasługujące na 4 europejskie gwiazdki. Piękny zadbany ogród, czysta zadbana plaża, serwis plażowy ok, jedzenie każdy coś znajdzie dla siebie. Jest możliwość skorzystania podczas tygodnia z 4 tematycznych kolacji polecamy libanską. Basen główny podgrzewany co ma znaczenie o tej porze roku. Na krótki wypad polecam. Jako baza wypadowa nie bardzo wszędzie daleko. Fajna wycieczka na wyspę Magawish.
  • 4
  • 4
  • 4
  • 4
  • 3
  • 5
  • 3
  • 4
méně informací
6 / 6
50+ lat, s partnerem Únor 2025
Hotel nowoczesny ,przestrzenny,piękna horyzontalna plaża.Wszystko na 6 více informací
Hotel nowoczesny ,przestrzenny,piękna horyzontalna plaża.Wszystko na 6
  • 6
  • 6
  • 6
  • 6
  • 6
  • 6
  • 5
  • 6
méně informací
5 / 6
20-25 lat, s partnerem Únor 2025
Polecam ten hotel! Pokoje codziennie sprzątane, warto dopłacić do pokoju deluxe. Nie ma minibarku, woda donoszona tylko przez Pana sprzątającego, jeśli chce się jej więcej trzeba kupić. (...) více informací
Polecam ten hotel! Pokoje codziennie sprzątane, warto dopłacić do pokoju deluxe. Nie ma minibarku, woda donoszona tylko przez Pana sprzątającego, jeśli chce się jej więcej trzeba kupić. Śniadania pyszne, w wielu opcjach. Na jedzenie nie mogę narzekać, tyle wariantów że nie było możliwości zjeść wszystkiego . Ogromny Aquapark otwarty nawet w lutym. Jedyny minus to ucinanie opasek po wymeldowaniu- automatycznie traktują Cię jak wroga i wytykają palcami- pamiętajcie o Voucherze na obiad, bo chętni nie są, aby go wydawać
  • 5
  • 5
  • 4
  • 3
  • 3
  • 6
  • 5
  • 5
méně informací
6 / 6
20-25 lat, s partnerem Únor 2025
Rewelacyjne miejsce, nie mieliśmy na co narzekać, wspaniała obsługa i przepyszne jedzenie. Codziennie ogromny wybór na śniadanie, obiad i kolację w międzyczasie różnorodne przekąski w kilku (...) více informací
Rewelacyjne miejsce, nie mieliśmy na co narzekać, wspaniała obsługa i przepyszne jedzenie. Codziennie ogromny wybór na śniadanie, obiad i kolację w międzyczasie różnorodne przekąski w kilku barach i godzina czekolady. Animacje co wieczór, animatorzy dbają o to aby turyści mogli przyjemnie spędzać czas, wspaniale się z nimi rozmawiało, tak samo jak ze wszystkimi pracownikami hotelu. Wszyscy uśmiechnięci, pomocni. Tam naprawdę można poczuć że jest się na urlopie i nie trzeba się niczym przejmować. Na pewno wrócimy, oby jak najszybciej :)
  • 6
  • 6
  • 6
  • 6
  • 6
  • 6
  • 6
  • 6
méně informací
4 / 6
41-50 lat, s partnerem Únor 2025
Žádný popis více informací
Žádný popis
  • 5
  • 3
  • 4
  • 3
  • 5
  • 5
  • 3
  • 3
méně informací
5 / 6
50+ lat, s partnerem Únor 2025
Hotel ładny,pokoje codziennie sprzątane,plaża ładna,wyżywienie urozmaicone. více informací
Hotel ładny,pokoje codziennie sprzątane,plaża ładna,wyżywienie urozmaicone.
  • 5
  • 5
  • 6
  • 3
  • 3
  • 5
  • 1
  • 6
méně informací
6 / 6
50+ lat, s partnerem Únor 2025
HOTEL BARDZO CZYSTY,CODZIENNE SPRZĄTANIE, OBSŁUGA BARDZO POMOCNA I MIŁA,JEDZENIE DLA KAŻDEGO ZNAJDZIE SIĘDOBREGO více informací
HOTEL BARDZO CZYSTY,CODZIENNE SPRZĄTANIE, OBSŁUGA BARDZO POMOCNA I MIŁA,JEDZENIE DLA KAŻDEGO ZNAJDZIE SIĘDOBREGO
  • 6
  • 6
  • 6
  • 5
  • 5
  • 6
  • 5
  • 6
méně informací
6 / 6
31-40 lat, se svými přáteli Únor 2025
Pokoje czyste przestronne, odnowione, łazienka duża z wanną. Wyżywienie zróżnicowane, świeże, smaczne każdy znajdzie coś dla siebie. Jest też kącik dla dzieci. Hotel nie jest kolosem, wszędzie (...) více informací
Pokoje czyste przestronne, odnowione, łazienka duża z wanną. Wyżywienie zróżnicowane, świeże, smaczne każdy znajdzie coś dla siebie. Jest też kącik dla dzieci. Hotel nie jest kolosem, wszędzie było blisko. Zlokalizowany przy samej plaży, która jest bardzo czysta, zadbana. Baseny czyste, zadbane, także imponujący park wodny. Hotel znajduje się "na uboczu" także mieliśmy błogą ciszę i spokój. Bardzo bezpiecznie. Obsługa na wysokim poziomie.
  • 5
  • 5
  • 5
  • 5
  • 6
  • 6
  • 5
  • 5
méně informací
6 / 6
41-50 lat, s partnerem Únor 2025
Hotel luksusowy, czyściutko, codziennie pokój dokładnie był sprzątany, ręczniki wymieniane, plaża czysta, zadbana, w restauracji mnóstwo różnorodnych potraw do wyboru, obsługa bardzo mila i (...) více informací
Hotel luksusowy, czyściutko, codziennie pokój dokładnie był sprzątany, ręczniki wymieniane, plaża czysta, zadbana, w restauracji mnóstwo różnorodnych potraw do wyboru, obsługa bardzo mila i pomocna, na najwyższym poziomie. Super animatorzy, nie ma na co narzekać. W okolicy nic nie ma , tylko pustynia , ale można np. Qudem pojechac w góry przez pustynię. Na plaży jest super klimatyczna arabska chatka, można napić się przepysznej herbatki i porozmawiać z przemiłym właścicielem. Naprawdę polecam!!!
  • 6
  • 6
  • 6
  • 6
  • 6
  • 6
  • 3
  • 6
méně informací
5 / 6
50+ lat, s partnerem leden 2025
Hotel czysty, codziennie sprzątane pokoje. Obsługa bardzo uprzejma i szybko reaguje na zgłoszone niedomagania. Pracownicy recepcji pomocni ale mało elastyczni przy próbie zamiany pokoju (nawet (...) více informací
Hotel czysty, codziennie sprzątane pokoje. Obsługa bardzo uprzejma i szybko reaguje na zgłoszone niedomagania. Pracownicy recepcji pomocni ale mało elastyczni przy próbie zamiany pokoju (nawet za dopłatą) pomimo, że hotel był zajęty w ok. 40 %. Wyżywienie bardzo dobre i urozmaicone. Obsługa w restauracji wzorowa! Obsługa przy basenie i na plaży wzorowa!
  • 5
  • 5
  • 6
  • 6
  • 5
  • 6
  • 3
  • 5
méně informací
6 / 6
41-50 lat, s rodinou leden 2025
Wszystko pozytywnie. Bardzo dobre jedzenie, super personel a animatorzy rewelacja. Polecam serdecznie. více informací
Wszystko pozytywnie. Bardzo dobre jedzenie, super personel a animatorzy rewelacja. Polecam serdecznie.
  • 6
  • 6
  • 6
  • 6
  • 6
  • 6
  • 5
  • 6
méně informací
6 / 6
20-25 lat, s partnerem leden 2025
Bardzo miła obsługa jedzenie niemonotonne, bardzo dobre. Sam obiekt rewelacja, bardzo duży wiele zajęć dla dzieci i dorosłych, plaża hotelowa czysta zadbana. Pokoje sprzątane codziennie za (...) více informací
Bardzo miła obsługa jedzenie niemonotonne, bardzo dobre. Sam obiekt rewelacja, bardzo duży wiele zajęć dla dzieci i dorosłych, plaża hotelowa czysta zadbana. Pokoje sprzątane codziennie za niewielki pozostawiony bankszysz może nas spotkać miła niespodzianka.
  • 5
  • 6
  • 6
  • 6
  • 5
  • 6
  • 6
  • 6
méně informací
6 / 6
50+ lat, s partnerem leden 2025
Spędziliśmy z mężem tydzień w hotelu Movenpick i dodam,że był to nasz pierwszy raz w Egipcie,bo jakoś nigdy nie mogliśmy się przekonać do tego kierunku.Teraz mogę powiedzieć ,że musimy to (...) více informací
Spędziliśmy z mężem tydzień w hotelu Movenpick i dodam,że był to nasz pierwszy raz w Egipcie,bo jakoś nigdy nie mogliśmy się przekonać do tego kierunku.Teraz mogę powiedzieć ,że musimy to nadrobić.Rzadko nam się zdarzało być zachwyconym w pierwszym dniu i tu niespodzianka ,właśnie w tym miejscu się zakochaliśmy.Obiekt piękny,ogromny.Obsługa bardzo miła,pokoje przestronne,sprzątane codziennie.Plaża piaszczysta ,duża.Żadnych problemów z leżakami.Przy barach również obsługa na najwyższym poziomie,donosili napoje do stolików.Jedzenie bardzo dobre,duży wybór i obsługa na 6.Po dwóch dniach wiedzieli już co podać do stolika.Można by dużo pisać ,ale podsumuwując hotel spełnia wymagania ,myślę,że nawet dla wybrednych klientów.To jedyny hotel,a dużo podróżujemy do którego chętnie wrócimy.Byliśmy na początku stycznia,pogoda wymarzona ,miejsce przeurocze,cena rewelacyjna.Czego chcieć więcej?:)Polecam w 100%.Egipt będzie od tej pory naszym ulbuionym kierunkiem .
  • 5
  • 6
  • 6
  • 5
  • 6
  • 6
  • 4
  • 6
méně informací
Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Luxor — na programu: návštěva Údolí králů, místo odpočinku vládců Egypta - návštěva 3 hrobek; chrám královny Hatšepsut, známý díky polské archeologické misi, výroba alabastru, Memnonovy kolosy, přechod přes Nil (dodatečný poplatek: cca 5 USD); oběd; chrámový komplex Karnak- monumentální chrámový komplex stavěný více než tisíc let, galerie papyru. Celodenní výlet. Cena - cca 92 USD, děti do 12 let - cca 46 USD (zahrnuje oběd).

City Tour — na programu: přejezd přes Hurghadu, návštěva koptského kostela, mešita, akvárium s nejkrásnějšími rybami Rudého moře, krátký odpočinek u kávy a čaje, možná i vodní dýmka (pro zájemce). Čas na nákupy v bezcelním obchodě a novém centru Hurghady. Půldenní výlet. Cena - cca 20 USD.

Jeep Safari — jízda džípy (cca 1 hod.) na poušť do beduínské vesnice, občerstvení s čajem z ibišku a vodní dýmkou; projížďka na velbloudech, sledování západu slunce, časná BBQ večeře ve vesnici. Půldenní výlet. Cena - cca 40 USD.

Quad Safari — jízda na čtyřkolkách (cca 20 km) na poušť do beduínské vesnice, občerstvení s čajem z ibišku a vodní dýmkou; projížďka na velbloudech, sledování západu slunce, časná BBQ večeře ve vesnici. Půldenní výlet. Cena - cca 40 USD.

Discover Safari — velké dobrodružství pro celou rodinu na největší poušti na světě. Přejezd džípy do beduínské vesnice, kde si můžete vychutnat lahodný čaj a vodní dýmku. Na programu také: projížďka na čtyřkolkách a velbloudech, magické show, tanec dervišů, BBQ večeře. Cena - cca 60 EUR, děti do 12 let. - cca 30 EUR.

Seascope — krátká plavba lodí se skleněným trupem ve směru útesů, přechod do místnosti, která je cca 2 m pod vodou, kde přes panoramatická okna můžete pozorovat fascinující podvodní svět. Půldenní výlet. Cena - cca 45 USD (zahrnuje: nealkoholický nápoj a láhev minerální vody).

Ostrov Giftun — skvělá příležitost vyzkoušet své síly v potápění a vychutnat si fantastický pruh korálových útesů. Na programu jsou 2 zastávky u útesů. Oběd na lodi. Doplutí k ostrovu Giftun, volný čas na odpočinek a koupání. Celodenní výlet. Cena - cca 35 USD (zahrnuje: vybavení pro šnorchlování ABC, oběd).

Paradise Island — plavba, během které bude také příležitost ke šnorchlování na otevřeném moři. Na programu je také volný čas na jedné ze 3 hlavních pláží na ostrově Giftun. Cena - cca 45 USD (zahrnuje: vybavení pro šnorchlování ABC, oběd na ostrovu, nealkoholické nápoje během oběda a během plavby).

Sharm El Naga — návštěva krásné pláže obklopené jedním z nejkrásnějších korálových útesů v okolí Hurghady, skvělé místo pro šnorchlování mezi barevnými rybami, skvělý výlet pro rodiny s dětmi (k dispozici také bazén u pláže). Cena - cca 45 USD, děti do 12 let - cca 23 USD (zahrnuje: transfer, péči polsky mluvícího průvodce, vybavení pro šnorchlování ABC, oběd a nealkoholické nápoje k obědu). Výlet se koná pro min. 4 osoby.

Potápěčské centrum — potápění: Intro - staňte se potápěčem na 1 den; 2 potápění z lodi s instruktorem. Cena - cca 60 USD (zahrnuje: oběd a vybavení pro potápění).

Rajská pláž Mahmya — celodenní návštěva pláže potažené bílým pískem, obklopené útesy a tyrkysově modrou vodou Rudého moře. Skvělý nápad jak strávit perfektní den plný odpočinku, který zanechá nezapomenutelné vzpomínky. Cesta autobusem/busem do přístavu a poté transfer lodí na ostrov. Na místě vynikající služby, skvělé jídlo, skvělá hudba - to vše za účelem zajištění odpočinku v opravdu luxusním prostředí. Cena - cca 85 USD, děti do 12 let - cca 43 USD (zahrnuje: transfer, pobyt na ostrově, vybavení pro šnorchlování ABC, oběd bez nápojů, péči polsky mluvícího průvodce). Výlet se koná pro min. 6 osoby.

Ocean Diva — šnorchlování pod plachtami - jedinečná příležitost pro luxusní plachtění katamaránem Ocean Diva na Rudém moři. Během pětihodinové plavby bude příležitostí k šnorchlování - 2 zastávky u nádherných korálových útesů. Vyplutí z exkluzivního přístavu v El Gouna - soukromé městečko, kterému se říká Benátky Egypta. Cena - cca 80 USD (zahrnuje: transfer, oběd na jachtě, nealkoholické nápoje, ručníky, vybavení pro šnorchlování: brýle, šnorchl).

Káhira — návštěva Egyptského muzea s unikátními sbírkami antického umění, kde můžete obdivovat poklady z hrobky faraona Tutanchamona. Cesta z Káhiry do Gízy, kde se nacházejí slavné pyramidy a tajemná sfinga. Oběd. Návštěva továrny na parfémy. Celodenní výlet. Cena - cca 90 EUR, děti do 12 let. - cca 45 EUR.

 

Místní výlety jsou organizovány místními turistickými agenturami na základě jimi určených podmínek. Výlet může být zrušen z důvodu nedostatečného počtu osob.

Detaily nabidky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu: 12 974czk Celkem Podrobnosti o ceně 25 948 czk

Call Centrum

  • callcenter.tel_pl
  • 800 022 698
  • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter